«

»

Eyl 27

Terazi AyarıNamıkkemal bir gün almanya’ya gezmeye gitmiş. Orada bir rehbere burda güzel bir gece klubü varmı diye sormuş. Rehber de oranın en marjinal klublerinin birine götürmüş.
Namıkkemal bir kadeh iki kadeh derken körkütük sarhoş oluvermiş. Bide ne görsün!… Kadının biri yere sırtüstü yatıyor, almanın biride kadının ağzına …ıçıyor. Terazide tartıyorlar tam 5 gram geliyor.
Bunu gören namıkkemal bunu gururuna yediremiyor ve buda bişemi siz bizim oraya gelin ben tam 1 gram ..ıçarım diyor. Gün geçiyo ve o grup Türkiyeye geliyor. Kulübte toplanan almanlar içip sarhoş olduktan sonra, namıkkemala sözünü tutması için piste davet ediyorlar.
Yine alman kadının biri sırt üstü namıkkemalın altına yatarak ..ıçmasını bekliyor. Namıkkemal ıkınıyo ıkınıyo gelen bişe yok. Aradan bayağı zaman geçince kadın sıkıntıdan taşşaklarıyla oynamaya başlıyor. Oynadıkça kendinden geçen namıkkemal birden kadının ağzına …ıçıveriyor. Alman kadın şaşırarak ‘noldu namıkkemal hani 1 gram ..ıçacaktın..’
“eee kızım sende terazinin ayarıyla o kadar oynamasaydın…….”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>